Konkurs plastyczny "Nasza Ziemia"
W ramach obchodów tematyki związanej z naszą planetą został zorganizowany konkurs plastyczny dla dzieci z grupy starszej pt. „Nasza Ziemia”. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w domu, wspólnie z rodzicami. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności dzieci, wzmacnianie więzi rodzinnych oraz kształtowanie postaw proekologicznych. Przedszkolaki przygotowały różnorodne prace, wykorzystując rozmaite techniki i materiały /pojawiły się rysunki, wyklejanki, makiety oraz prace z materiałów recyklingowych. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i kolorowe, a dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólną aktywność oraz ogrom pracy włożony w przygotowanie pięknych prac.
Wychowawczynie grup przedszkolnych


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!