Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Świetlica szkolna sprawuje opiekę nad dziećmi w godzinach od 6:30 do 16:00.
Wszystkie dzieci dojeżdżające autobusami są zapisane do świetlicy szkolnej, co oznacza, że mają obowiązek przebywania w niej przed rozpoczęciem lekcji oraz po zakończeniu zajęć, w czasie oczekiwania na powrót do domu.
Zapisy dzieci miejscowych odbywają się osobiście w świetlicy szkolnej – przez rodzica lub opiekuna prawnego – bądź za pośrednictwem wychowawcy klasy.
Karty uczestnika świetlicy można pobrać u wychowawców klas lub ze szkolnej strony internetowej. Wypełniony formularz należy złożyć w świetlicy szkolnej lub u wychowawcy klasy.
Kontakt z wychowawcami świetlicy:
telefonicznie – przez sekretariat szkoły (tel. 55 248 22 33)
lub za pośrednictwem Librusa.