IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU ELBLĄSKIEGO- WIOSENNA LIGA LEKKOATLETYCZNA
20 maja 2026r na stadionie miejskim w Pasłęku przy pięknej słonecznej pogodzie rozegrano Wiosenną Ligę Lekkoatletyczną w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej powiatu elbląskiego roczniki 2011-2012.
Były to konkurencje biegowe m.in. 100m, 300m, 600m, 1000m, sztafeta 4x100m, konkurencje rzutne – rzut oszczepem, pchnięcie kulą i skocznościowe – skok w dal, skok wzwyż.
Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta.
Oto niektóre wyniki:
Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. N-le wf Piotr Borysewicz Dariusz Korwel Ireneusz Naspiński
|


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!