Uczniowie klas I–III oraz przedszkolaki na spektaklu "Czarodziejski ołówek"
W środę, 29 października, uczniowie klas I-III naszej szkoły oraz przedszkolaki z grup "Sówki" i "Leśne Skrzaty", wybrali się do POK-u, aby obejrzeć wyjątkowy spektakl pt. „Czarodziejski ołówek”, przygotowany przez artystów Poznańskiego Teatru Aktora. Już od pierwszych minut przedstawienia dzieci z zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów, którzy dzięki magicznemu ołówkowi potrafili zmieniać świat na lepsze.
Barwna scenografia, muzyka i wciągająca fabuła przeniosły najmłodszych w świat pełen wyobraźni, humoru i magii. Aktorzy wspaniale angażowali publiczność, zachęcając dzieci do wspólnej zabawy i reagowania na to, co działo się na scenie. Nie zabrakło śmiechu, emocji i dobrej zabawy.
Po zakończeniu spektaklu uczniowie nagrodzili artystów gromkimi brawami. Dzieci wróciły do szkoły w doskonałych humorach, bogatsze o nowe wrażenia.
Wychowawczynie klas I-III
Wychowawczynie grup przedszkolnych:
Sówki i Leśne Skrzaty


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!