logo Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Wizyta przedszkolaków w teatrze

Ocena 0/5

Dnia 6 maja 2026 roku odbyło się wyjście naszych przedszkolaków do teatru  na przedstawienie pt. „Klik, klik i uśmiech znikł”. Spektakl poruszał bardzo aktualny temat wpływu nowych technologii na życie młodych ludzi. Główni bohaterowie zmagali się z problemami związanymi z uzależnieniem od telefonu, brakiem prawdziwych relacji oraz presją bycia „idealnym” w internecie. Przedstawienie skłaniało do refleksji  nad tym, ile czasu spędzamy online  i czy nie tracimy przez to kontaktu z drugim człowiekiem. Spektakl był ciekawy, , momentami zabawny, ale też poruszający.  Wyjście do teatru uważamy za bardzo udane!

Wychowawczynie grup przedszkolnych

Galeria zdjęć

Wizyta przedszkolaków w teatrze 11 Wizyta przedszkolaków w teatrze 10 Wizyta przedszkolaków w teatrze 9 Wizyta przedszkolaków w teatrze 8 Wizyta przedszkolaków w teatrze 7 Wizyta przedszkolaków w teatrze 6 Wizyta przedszkolaków w teatrze 5 Wizyta przedszkolaków w teatrze 4 Wizyta przedszkolaków w teatrze 3 Wizyta przedszkolaków w teatrze 2 Wizyta przedszkolaków w teatrze 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności