Wizyta przedszkolaków w teatrze
Dnia 6 maja 2026 roku odbyło się wyjście naszych przedszkolaków do teatru na przedstawienie pt. „Klik, klik i uśmiech znikł”. Spektakl poruszał bardzo aktualny temat wpływu nowych technologii na życie młodych ludzi. Główni bohaterowie zmagali się z problemami związanymi z uzależnieniem od telefonu, brakiem prawdziwych relacji oraz presją bycia „idealnym” w internecie. Przedstawienie skłaniało do refleksji nad tym, ile czasu spędzamy online i czy nie tracimy przez to kontaktu z drugim człowiekiem. Spektakl był ciekawy, , momentami zabawny, ale też poruszający. Wyjście do teatru uważamy za bardzo udane!
Wychowawczynie grup przedszkolnych



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!