Uczennica klasy IV a z wyróżnieniem w etapie wojewódzkim konkursu plastycznego
Z radością informujemy, że uczennica klasy IV a Michalina Ziłotin otrzymała wyróżnienie w etapie wojewódzkim XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci ,,Wioski bez troski.
Konkurs miał na celu promowanie zasad bezpieczeństwa oraz zdrowego stylu życia na terenach wiejskich, a także rozwijanie kreatywności i talentów artystycznych dzieci. Prace uczestników oceniane były pod względem pomysłowości, zgodności z tematyką konkursu oraz walorów artystycznych.
Otrzymane wyróżnienie jest dużym sukcesem i powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy talentu, zaangażowania oraz twórczej pasji. Życzymy dalszych sukcesów artystycznych i kolejnych osiągnięć w konkursach.
Słowa uznania kierujemy również do rodziców oraz nauczycieli wspierających rozwój młodych talentów.
wych. Danuta Szczesna
opiekun plastyczny:Iwona Matukiewicz

.jpg)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!