Wielki sukces naszych lekkoatletów
Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pasłęku zdobyły 1 miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w 4-boju lekkoatletycznym!
Obie drużyny zaprezentowały się znakomicie, osiągając bardzo wysokie wyniki i pokazując ogromną wolę walki, charakter oraz świetne przygotowanie. To efekt ciężkiej pracy zawodników, zaangażowania i prawdziwej sportowej pasji .
Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników!
Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Składy zwycięskich zespołów:
Dziewczęta:
1/ Pola Sylwanowicz
2/ Pola Gołębiewska
3/ Liliana Chełstowska
4/ Amelia Plawgo
5/ Laura Cirka
6/ Nadia Wojczysz
Chłopcy:
1/ Olaf Ekiel
2/ Jakub Kozłowski
3/ Xawier Sikowski
4/ Miłosz Kusyk
5/ Wojciech Żabiński
6/ Ksawery Kapłon
7/ Franek Jabłoński
Piotr Borysewicz


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!